Fotomorfoz'a katıldığınız için teşekkür ederiz. Tüm üyelerimize en keyifli deneyimi yaşatmak için, bazı temel kurallar belirledik. Fotomorfoz'a kayıt olmakla ve kullanmakla, bu kuralları baştan kabul etmiş sayılırsınız. 

Birkaç dakikanızı ayırıp, Kuralları gözden geçirmenizi rica ediyoruz.

1) Kayıt olurken kullanacağınız üye isimlerinin, herhangi bir şekilde hakaret içermemesini, argo kelimeler olmamasını rica ediyoruz. Gündelik hayatımızda dile getiremeyeceğimiz üye isimlerini kullanmamaya özen göstermemiz önemlidir.

2) Diğer üyelere karşı saldırgan, aşağılayıcı ve tehditkar tavırlar sergilemek yasaktır. 

3) Farklı e-posta adresi kullanarak, birden fazla üyelik açmak ve bunlarla site düzenini bozucu davranışlar sergilemek yasaktır. Tespit edildiği takdirde, ilgili hesaplar forumdan yasaklanacaktır.

4)  Fotomorfoz bünyesinde, telif hakları kapsamında korunan fotoğrafların paylaşılması yasaktır fotoğrafların kendi çalışmalarınız olması gerekmektedir Bu tür içerikler, yasal zorunluluk olarak uyarı yapılmadan silinir ve tekrar paylaşılması durumunda ilgili üyenin yasaklanmasıyla sonuçlanabilir.

5) Gizlilik politikalarımızda da belirttiğimiz üzere, haklar açısından sitemize kayıtta yaş sınırlaması yoktur ancak 13 yaş altındaki üyelerimizin kendi ve/veya arkadaşlarının görüntülerinin bulunduğu fotoğraf paylaşımları yapması güvenlikleri açısından sakıncalı oldu için yasaktır, tespit edildiğinde silinecektir.

6). Fotomorfoz'da yayınlayacağınız  portre  ve/veya yakın çekimler; ister yetişkin, ister çocuk olsun konu olan kişinin rızası alınmış olmalıdır aksi takdirde etik olmayacağı gibi bundan doğabilecek sorumluluk Fotomorfoz'a ait değildir. 

7) Fotomorfoz'da reklam yapmak yasaktır. 

8) Fotomorfoz bünyesindeki her paylaşım, üyemizin kendisi için bağlayıcı niteliktedir. Fotomorfoz yönetimi, denetim görevlerini yerine getirirken gözden kaçırdığı içerikler nedeniyle sorumlu tutulamaz. 

9) Fotomorfoz yönetimi, gerekli gördüğü takdirde kurallarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Ancak, bu değişiklikleri Duyurular forumunda paylaşmakla yükümlüdür. Üyelerin bilgisine sunulmayan hiçbir değişiklik, forum işleyişinde uygulanamaz, üyeler yürürlükte olmayan bir kuraldan dolayı sorumlu tutulamaz ve yeni kurallar geriye doğru işletilemez.


10) Fotomorfoz yönetimi, site Kuralları'nın tamamından sorumludur ve bu kurallardan muaf tutulamaz.

Tüm kurallar daha sağlıklı ve keyifli bir site işleyişi içindir. Kuralları dikkatle takip edip uyguladığınız için teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.

Fotomorfoz Yönetimi.