Bu Gizlilik Politikası belgesi, Fotomorfoz amatör fotoğrafçılık, paylaşım sitesi tarafından toplanan ve kaydedilen bilgi türlerini ve bunları nasıl kullandığımızı içerir.

 

Ne tür bilgiler toplarız

Web sitemize girdiğiniz veya bize başka bir şekilde sağladığınız bilgileri alır, toplar ve saklarız. Ayrıca, bilgisayarınızı İnternet'e bağlamak için kullanılan İnternet protokolü (IP) adresini toplarız; oturum açma; e-posta adresi; parola; bilgisayar ve bağlantı bilgileri ve satın alma geçmişi. Sayfa yanıt süreleri, belirli sayfalara yapılan ziyaretlerin uzunluğu, sayfa etkileşimi bilgileri ve sayfadan uzaklaşmak için kullanılan yöntemler de dahil olmak üzere oturum bilgilerini ölçmek ve toplamak için yazılım araçlarını kullanabiliriz. Ayrıca kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler (ad, e-posta, şifre, iletişim dahil) toplarız; ödeme ayrıntıları (kredi kartı bilgileri dahil), yorumlar, geri bildirimler, ürün incelemeleri, öneriler ve kişisel profil.

Nasıl bilgi toplarız

Web sitemizde bir işlem yaptığınızda, sürecin bir parçası olarak, adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi bize verdiğiniz kişisel bilgileri toplarız. Kişisel bilgileriniz yalnızca yukarıda belirtilen özel nedenlerle kullanılacaktır.

Neden bu kadar kişisel bilgi topluyoruz

Bu tür Kişisel Olmayan ve Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla toplarız:

1)- Hizmetleri sağlamak ve işletmek;

2)- Kullanıcılarımıza sürekli müşteri desteği ve teknik destek sağlamak;

3)- Genel veya kişiselleştirilmiş hizmetle ilgili bildirimler ve tanıtım mesajları ile Ziyaretçilerimiz ve Kullanıcılarımızla iletişime geçebilmek;

4)- Bizim veya iş ortaklarımızın ilgili hizmetlerimizi sağlamak ve iyileştirmek için kullanabileceği toplu istatistiksel veriler ve diğer toplu ve/veya çıkarılmış Kişisel Olmayan Bilgiler oluşturmak;

5)- Yürürlükteki herhangi bir yasa ve yönetmeliğe uymak.

Verileri nasıl saklar kullanır ve ifşa ederiz?

 

Sitemiz Wix.com platformunda ağırlanmıştır. Wix.com bize ürün ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi platformu sağlar. Verileriniz Wix.com'in veri depolama, veritabanları ve genel Wix.com uygulamaları aracılığıyla saklanabilir. Verilerinizi bir güvenlik duvarının arkasındaki güvenli sunucularda depolarlar.

 

Wix.com tarafından sunulan ve sitemiz tarafından kullanılan tüm doğrudan ödeme ağ geçitleri, Visa, MasterCard, American Express ve Discover gibi markaların ortak çalışması olan PCI Güvenlik Standartları Konseyi tarafından yönetilen PCI-DSS tarafından belirlenen standartlara uygundur. PCI-DSS gereksinimleri, mağazamız ve servis sağlayıcıları tarafından kredi kartı bilgilerinin güvenli bir şekilde ele alınmasını sağlamaya yardımcı olur.

Google Analytics veya Wix App Market aracılığıyla sunulan diğer uygulamalar, çerezler yerleştirme veya Wix'in hizmetleri aracılığıyla diğer izleme teknolojilerini kullanma gibi üçüncü taraf hizmetlerin, bilgileri nasıl topladıkları ve depoladıkları konusunda kendi politikaları olabileceğini

unutmayın. Bunlar harici hizmetler olduğundan, bu tür uygulamalar Wix Gizlilik Politikası kapsamında değildir.

Gizlilik ilkesi güncelleştirmeleri

Bu gizlilik politikasını istediğiniz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, bu nedenle lütfen sık sık gözden geçirin. Değişiklikler ve açıklamalar, web sitesinde yayınlanmasından hemen sonra yürürlüğe girecektir. Bu politikada önemli değişiklikler yaparsak, hangi bilgileri topladığımızı, nasıl kullandığımızı ve varsa hangi koşullarda kullandığımızı ve/veya ifşa ettiğimizi fark etmek için size burada güncellendiğini bildiririz.