Yeşil Kuş

Merhaba sevgili ziyaretçiler.

Ben Bülent KIRAL, amatör olarak fotoğrafçılıkla ilgileniyorum,  fotoğraf çekmek şeyden önce insanın kafasını dinlendiriyor,  yaklaşık son 2 yıldır bu hobim pandemi nedeniyle aksadıysa da genellikle makinemi alıp kendimi sokaklara atıyorum.

 

Geçmiş yıllarda amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık siteleri vardı, çoğu maalesef kapandılar, rivayet odur ki ''piyasa, internette gezinmeyi, okumayı, araştırmayı seven fakat katkıda bulunmayan, yorum yapmayan, düşüncesini belirtmeyen kitle ile karşı karşıya''

Şüphesiz, mesele sadece bu  değildir, ancak fotomorfoz.com her ne sebeple olursa olsun bu açığı kapatmak ve bu algıyı kırmak amacıyla taze bir nefes olmak için var ...

Amatör ya da profesyonel, DSLR ya da cep telefonu hiç fark etmez , fotoğraf çekebilen her yaştan herkesi  bu algıyı kırmaya çağırıyorum.

Türkiye'nin her köşesinden her kategoride çektiğiniz fotoğraflarla  kim daha iyi fotoğraf çekiyordan çok memleketimizin güzel köşelerini  hep birlikte tanımış olacağız  lütfen katkılarınızı eksik etmeyin.

Herkese  şimdiden teşekkürler.

Bülent KIRAL